Slide background

Nasz salon

 • Doświadczenie

  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferta, którą przygotowaliśmy odpowiadała na Twoje potrzeby. Doświadczenie w branży wykończenia wnętrz pozwoliło na dobór produktów najlepszych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych. Szeroka oferta sprawia, że z łatwością znajdziesz coś dla siebie! Nasi projektanci wnętrz czynnie uczestniczący w doborze asortymentu są gwarancją oferty opartej na wiodących trendach oraz takiej, która wyróżnia nasze salony na tle innych. Tylko u nas znajdziesz innowacyjne produkty, które uczynią Twoją przestrzeń wyjątkową!

 • Szeroki asortyment

  Szeroki asortyment produktów pozwala na kompleksową realizację projektów dopasowanych do każdego wnętrza. W naszym portfelu znajdują się między innymi drzwi, podłogi, płytki ceramiczne, ceramika łazienkowa, oświetlenie, meble. Nie zapominamy również o akcesoriach we wszystkich wymienionych grupach- wiemy, że szczegóły stanowią piękno aranżowanych przestrzeni.

 • Profesjonalne doradztwo

  Nasi doradcy klienta służą pomocą w doborze odpowiednich produktów – dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu dajemy Tobie pewność jakości obsługi oraz wiedzy, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

 • Zakupy w domu

  Lubisz zakupy w zaciszu własnego domu?- świetnie!Zapraszamy do naszego sklepu internetowego- dzięki czemu w sposób szybki i bezpieczny dokonasz zakupów wybranych produktów. Bezpłatny transport na terenie Gniezna i okolic to dodatkowa korzyść, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów.

Umów się z nami w jednym z naszych salonów – Gniezno, ul. Poznańska 104-106:

Salon
Drzwi i Podłogi VOX

VOX DiP

Salon
Łazienek Blu

BLU log

Umów się z nami w jednym z salonów partnerskich – Gniezno, ul. Poznańska 104-106:

Salon
Oświetlenia

Salon
Meble Vox